Zistiť dostupnosť

Pobytové balíčky

Dámska či pánska wellness jazda

Dámska či pánska wellness jazda

Využite Last minute 10 % zľavu na pobyt len v termíne 5.3. - 10.4. 2020 ! Hľadáte ideálne miesto pre Vašu dámsku či pánsku jazdu? Nájdete ho jedine vo wellness hoteli Panorama! Komfortné ubytovanie,...

 2 nocí  3 dní  balíček

Cena od 107 €

Zobraziť detail
Romantický wellness pobyt venovaný ženám

Romantický wellness pobyt venovaný ženám

Využite Last minute 10 % zľavu na pobyt len v termíne 5.3. - 10.4. 2020 ! V jarných mesiacoch pamätáme na naše ženy! Príďte sa po dlhej zime zrelaxovať do nášho hotela a využite do konca mesiaca ...

 2 nocí  3 dní  polpenzia

Cena od 112 €

Zobraziť detail
Keď sa sny stávajú skutočnosťou ...

Keď sa sny stávajú skutočnosťou ...

Využite Last minute 10 % zľavu na pobyt len v termíne 5.3. - 10.4. 2020 ! Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Comfort, uvítací drink, polpenzia, romantická súkromná whirlpool, relaxačná a aróma masáž...

 3 nocí  4 dní  polpenzia

Cena od 183 €

Zobraziť detail
Luxusná romantika v PANORAME

Luxusná romantika v PANORAME

Využite Last minute 10 % zľavu na pobyt len v termíne 5.3. - 10.4. 2020 ! Vezmite svoju drahú polovičku na romantický víkend a doprajte si zaslúžený oddych v podobe súkromného whirlpool s pohárom s...

 2 nocí  3 dní  raňajky

Cena od 135 €

Zobraziť detail
HARMONIA pobyt na 5 nocí

HARMONIA pobyt na 5 nocí

Využite Last minute 10 % zľavu na pobyt len v termíne 5.3. - 10.4. 2020 ! Načerpajte harmóniu pre Vaše telo a myseľ v našom hoteli Panorama. Doprajte si zaslúžený odpočinok s bohatým wellness progr...

 5 noci  6 dni  polpenzia

Cena od 292 €

Zobraziť detail
Kráľovské wellness v Trenčianskych Tepliciach

Kráľovské wellness v Trenčianskych Tepliciach

V termíne od 1.3. do 10.4.2020 využite Last minute 10%- tnú zľavu na pobyt ! Ubytovanie v Comfort izbe, bohaté raňajky, vstup do bazéna, saunového sveta a fitness po celú dobu pobytu zadarmo a klasick...

 2 nocí  3 dní  raňajky

Cena od 103 €

Zobraziť detail
VEĽKONOČNÝ WELLNESS POBYT - 3 noci

VEĽKONOČNÝ WELLNESS POBYT - 3 noci

Prežite u nás sviatky jari ! Ponúkame jedinečný relax v hotelovom wellness centre a výborné pokrmy našej kuchyne. V rámci programu si môžete zatancovať pri Veľkonočnej veselici alebo prežiť zauj...

 3 nocí  4 dní  balíček

Cena od 229 €

Zobraziť detail
VEĽKONOČNÝ WELLNESS POBYT 4 noci

VEĽKONOČNÝ WELLNESS POBYT 4 noci

Prežite u nás sviatky jari ! Ponúkame jedinečný relax v hotelovom wellness centre a výborné pokrmy našej kuchyne. V rámci programu si môžete zatancovať pri Veľkonočnej veselici alebo prežiť zauj...

 4 nocí  5 dni  balíček

Cena od 300 €

Zobraziť detail
Energia nielen pre seniorov

Energia nielen pre seniorov

Využite Last minute 10 % zľavu na pobyt len v termíne 5.3. - 10.4. 2020 ! Doprajte svojim rodičom a blízkym odpočinkový týždeň v Trenčianskych Tepliciach. Tešiť sa môžu na neobmedzený vstup do w...

 7 noci  8 dni  polpenzia

Cena od 404 €

Zobraziť detail
 

Vážení hostia, aktualizácia situácie ohľadom vírusu Covid-19

Prijímame dodadočné opatrenia pre ochranu našich zamestnancov, hostí, verejnosti. Keďže sme sa rozhodli pristúpiť k situácii zodpovedne, hotel PANORAMA **** bude od pondelka 16.3.2020 až do odvolania, zatvorený ! Otvoríme hneď, ako to bude pre zdravie všetkých bezpečné .

Sledujte naše sociálne siete, v prípade zmien vás budeme ihneď informovať. 

Sme v tom spolu, buďte opatrní a zodpovední !

 

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Hotel Trenčianske Teplice

Novootvorený wellness hotel Panorama **** ponúka vysoký štandard ubytovania v elegantných a moderne zariadených izbách s balkónom a výhľadom na okolie jedného z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku, na Trenčianske Teplice.

Hotel disponuje i konferenčnou miestnosťou (Salon 1) a zimnou záhradou (Salon 2), ktoré je možné využiť nielen na obchodné rokovania, pracovné semináre, teambuildingy, ale aj rodinné oslavy, svadby, promočné hostiny a iné spoločenské udalosti.

Reštaurácia Tília ponúka návštevníkom gurmánsky zážitok pripravený vždy z tých najkvalitnejších a čerstvých surovín.

V útulnom lobby bare Salvia, priamo na letnej terase alebo na vonkajšej terase pri bazéne, si naši návštevníci môžu užiť skvelú kávu či širokú ponuku osviežujúcich nápojov.

Wellness centrum Melissa splní očakávania i toho najnáročnejšieho klienta. Čaká na Vás zážitkový bazén so 7 vodnými atrakciami, saunový svet s fínskou, parnou, aróma saunou a moderne vybavené fitness centrum. Ďalej si môžete užiť skvelý whirlpool, vaňové kúpele, oxygenoterapiu, prístrojovú lymfodrenáž a široké spektrum masáží.

Reštauračné služby a wellness môžu využiť aj neubytovaní hostia, držitelia rezidenčnej karty majú 10% zľavu. 

Rezervácia wellness procedúr online

V cene ubytovania sú zahrnuté bohaté raňajky formou teplého a studeného bufetu, župan a papuče na izbe k dispozícii, vstup do wellness MELISSA /zážitkový bazén/, vstup do fitness centra a internetové Wi-Fi pripojenie v celom objekte.

 

Novinky

Nerušte pobyty, zmeňte termín !

Milí hostia ! Z dôvodu neočakávanej a smutnej situácie ohľadom širenia sa Koronavírusu a ochrany vášho zdravia i zdravia svojich zamestnancov, musel i náš hotel uzavrieť svoju prevádzku. Veríme, že tento boj sa nám spoločne podarí čoskoro vyhrať. Budeme však musieť i čo najskôr znovu naštartovať celú ekonomiku. Preto vás prosíme, nerušte svoje rezervácie, ale zmeňte si len termín ! Pomôžete tak cestovnému ruchu na Slovensku ! My vám pripravíme v našom hoteli tie najlepšie podmienky na zregenerovanie tela i duše. Prajeme veľa zdravia, zodpovednosti a pokory. Spoločne to zvládneme ! 

21.3.2020

Zobraziť celý článok

Last minute 10 % zľava na všetky wellness pobyty !

Na jar s novou energiou !

Vykročte do tohtoročnej jari svieži a oddýchnutí ! Využite 10 %-tnú zľavu na wellness pobyty rezervované on-line, telefonicky alebo e-mailom ! Platí na všetky pobytové balíčky v termíne 6.3. -10.4. 2020. Poskytnuté zľavy sa nekumulujú !

6.3.2020

Zobraziť celý článok

Nový romantický wellness pobyt venovaný ženám

V mesiaci marci pamätáme na naše ženy! Príďte sa zrelaxovať do nášho hotela a využite do konca mesiaca ponuku služieb romantického balíka! 


3.3.2020

Zobraziť celý článok

Povedali o nás

Prečítajte si nový článok o našom hoteli Panorama, o wellness centre či výletoch v okolí na uzivamsi.praveslovenske.sk!

12.3.2019

Zobraziť celý článok

Kongresový balíček - výhodná ponuka

Končí sa oddychová zimní sezóna a blíži sa čas školení a teambuildingov. V našom hoteli máte ideálnu príležitosť na usporiadanie Vašej firemnej akcie ! Krásne moderné priestory a k tomu výhodná ponuka kongresovéhoho balíčku !

 

25.8.2018

Zobraziť celý článok

10% ZĽAVA pri zadaní zľavového kupónu Pano10

Pozor:  Pri všetkých on line rezerváciách 10 % zľava z ceny izby Komfort a Superior ! Pri rezervácii stačí zadať len kód kupónu Pano10 ! Platí na všetky rezervácie do 01.04.2020 ! Rezervujte ihneď ! Zľavu nie je možné uplatniť na pobytové balíčky !

13.6.2018

Zobraziť celý článok

Vychádzky do prírody

Milí hostia ! Sezóna už začína a i my chceme, aby ste si počas vášho pobytu nielen oddýchli a načerpali nové sily v našom hoteli, ale spoznali i krásnu prírodu, ktorou je naše kúpeľné mesto obklopené. Preto pre vás každú sobotu  organizujeme malé turistické výlety do okolia ! Príďte a neoľutujete ! Príroda je tu naozaj prekrásna ! Naša sprievodkyňa sa už na vás teší !

27.4.2018

Zobraziť celý článok

Cyklomapa Teplíc a okolia

Chystáte sa k nám do Trenčianskych Teplíc na bicykle? V tom prípade si určite nezabudnite vytlačiť cyklomapu Teplíc a okolia!

27.4.2018

Zobraziť celý článok

Náš domáci kváskovo - špaldový chlieb

Náš hotel sa už od začiatku svojej prevádzky snaží propagovať zdravý životný štýl ! Hostia sa môžu nechať hýčkať a čerpať zdravé procedúry nielen v našom wellness centre, ale môžu si pochutnať i na strave zameranej na zdravú výživu !!! Kváskovo - špaldový chlieb je ďaľšou našou novinkou v tomto smere, na ktorej si môžu naši zákazníci pochutnať ! 

9.3.2018

Zobraziť celý článok

Horúce drinky !!!

Pripravili sme pre Vás pre túto zimu úplne nové horúce drinky ! Neváhajte a priďte sa zohriať do nášho hotela !

16.12.2017

Zobraziť celý článok

Napísali o nás...

Milí hostia, nedávno sme Vás informovali o prebiehajúcej súťaži na cestovateľskom portáli Infoglobe.cz. Teraz si tu môžete prečítať veľmi pekný článok o našom hoteli Panorama a možno Vás aj motivuje, aby ste sa do súťaže zapojili ;-)

Článok si môžete prečítať tu.

16.11.2017

Zobraziť celý článok

Bazén za zvýhodenú cenu!

Každú stredu, štvrtok, piatok v čase od 7.30 do 12.00 hod. si k nám môžete prísť zaplávať za bezkonkurenčnú cenu. Za cenu 1 hodiny plávania 4,-€ , si môžete náš bazén s jeho všetkým atrakciami užívať až 2 hodiny !!! Tešíme sa na Vás

19.10.2017

Zobraziť celý článok

Pre naše ženy máme novú Supernovinku !

Dermatologická kozmetika Simon Mahler a nové procedúry sú pre Vás tou najvhodnejšou novou metódou na zoštíhlenie a spevnenie Vášho tela. Naše terapeutky vo wellness centre sa na Vás už tešia !!!

10.8.2017

Zobraziť celý článok

Nové snacky v hotelovej reštaurácií!

Zastavte sa vyskúšať nové snacky v našej reštaurácií! Ochutnajte domáci burger, tatarský biftek či slovenského filetovaného pstruha a ďalšie delikatesy!

31.7.2017

Zobraziť celý článok

Turistické výlety s Panoramou!

Milí hostia, každú sobotu od 10:00 organizujeme malé turistické výlety do okolia. V prípade záujmu sa nahláste na wellness recepcii. Tešíme sa na Vás.

14.5.2017

Zobraziť celý článok

Rezervácia wellness online!

Od dnešného dňa si možete rezervovať svoju wellness procedúru v hoteli Panorama online!

14.3.2017

Zobraziť celý článok

Ponúkame vám skvelý tip na darček!

Hľadáte vhodný darček ale neviete sa rozhodnúť? Darčekové poukážky a poukážky na pobyty všetko vyriešia.

16.2.2017

Zobraziť celý článok

Hotel Panorama a špeciálna wellness akcia!

Wellness akcia "Nechajte sa rozmaznávať" platí do konca mája (nedeľa- piatok)! Využite špeciálne ceny wellness procedúr a príďte si k nám oddýchnuť.

23.1.2017

Zobraziť celý článok

Domáce sypané čaje z lúk a hôr Trenčianskych Teplíc!

Bylinky z našich domácich čajovboli zbierané v čistom prostredí hôr a lúk Trenčianskych Teplíc, okolitého Omšenia a Dolnej Poruby. 

17.10.2016

Zobraziť celý článok

Cena ubytovania zahŕňa:

V cene ubytovania sú zahrnuté bohaté raňajky formou, župan a papuče na izbe k dispozícii, parkovanie (50 m. od hotela), vstup do wellness MELISSA /zážitkový bazén/, vstup do fitness centra a internetové Wi-Fi pripojenie v celom objekte.

23.8.2016

Zobraziť celý článok

Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií o cookies..
Hotel Panorama Trenčianske Teplice v Trenčianských Teplicích hodnocení