Zistiť dostupnosť

Recenzie

Viera Piláriková s manželom( e-mailová recenzia ) 

Dobrý večer !

 

Chcela by som Vám aj takto poďakovať, za to že ste ma kontaktovali po mojom dopyte na wellness pobyt na piatok, kedy sme aj nastúpili.

 

Veľmi si to vážime, pobyty u Vás, ktoré sme doteraz mali sú najlepšie - najpríjemnejšie zo všetkých wellnessov, ktoré sme kde absolvovali, od prvého kontaktu recepcie počnúc, cez wellness, kuchyňu, kaviareň, skrátka všetko, príjemný personál, prostredie hotela, vidieť, že ho udržiavate stále na vysokej úrovni, potešil i ten aerosolový kúpeľ (pre nás to bola teraz novinka).

 

Veľké poďakovanie celému personálu i majiteľom!

 

Pokiaľ nám to naše financie a voľný čas dovolia určite budeme vernými zákazníkmi :-)

 

 

 

 

 

Maroš Pánis (e-mailová recenzia)

Dobrý večer,

Dnes sa vrátili rodičia z víkendového wellnes pobytu vo Vašom hotely, ktorý dostali odo mňa ako darček. Chcel by som Vás pochváliť a poďakovať sa Vám za starostlivosť a služby. Veľmi sa im pobyt páčil a boli so všetkým nadmieru spokojný. Robíte si veľmi dobrú reklamu. Ďakujem.

Doc. PhDr. Mária Dávideková, PhD, Trnava (e-mailová recenzia)

Milí naši priatelia,

srdečne Vás pozdravujeme a zároveň sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za ďalší pekný a veľmi príjemný pobyt, ktorý sme absolvovali vo Vašom príjemnom zariadení - hotel Panoráma v termíne od 26.8.-28.8.2017. Chceme sa poďakovať za naozaj kvalitné služby, ochotu, ľudskosť, profesionálnosť Vašich všetkých pracovníkov, kde sa cítime vždy veľmi dobre. Želáme Vám veľa spokojných klientov, krásne jesenné dni plné pohody a zdravia. S veľkou vďakou a pozdravom pre všetkých Dávideková Mária s manželom

Hana Tandlmajerová, Trnava (e-mailová recenzia)

Dobrý deň,

chcem vám všetkým aj touto formou poďakovať za príjemný pobyt vo vašom hoteli, nádherný Silvester a super milý a ústretový personál. Myslím, že nie som jediný klient, ktorý tvrdí, že vám naozaj nie je čo vytknúť. Budem šíriť vaše dobré meno medzi priateľmi a určite k vám ešte zavítam. Želám nádherný rok 2017 a čoraz viac spokojných klientov.