Zistiť dostupnosť

Recenzie

Maroš Pánis (e-mailová recenzia)

Dobrý večer,

Dnes sa vrátili rodičia z víkendového wellnes pobytu vo Vašom hotely, ktorý dostali odo mňa ako darček. Chcel by som Vás pochváliť a poďakovať sa Vám za starostlivosť a služby. Veľmi sa im pobyt páčil a boli so všetkým nadmieru spokojný. Robíte si veľmi dobrú reklamu. Ďakujem.

Doc. PhDr. Mária Dávideková, PhD, Trnava (e-mailová recenzia)

Milí naši priatelia,

srdečne Vás pozdravujeme a zároveň sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za ďalší pekný a veľmi príjemný pobyt, ktorý sme absolvovali vo Vašom príjemnom zariadení - hotel Panoráma v termíne od 26.8.-28.8.2017. Chceme sa poďakovať za naozaj kvalitné služby, ochotu, ľudskosť, profesionálnosť Vašich všetkých pracovníkov, kde sa cítime vždy veľmi dobre. Želáme Vám veľa spokojných klientov, krásne jesenné dni plné pohody a zdravia. S veľkou vďakou a pozdravom pre všetkých Dávideková Mária s manželom

Hana Tandlmajerová, Trnava (e-mailová recenzia)

Dobrý deň,

chcem vám všetkým aj touto formou poďakovať za príjemný pobyt vo vašom hoteli, nádherný Silvester a super milý a ústretový personál. Myslím, že nie som jediný klient, ktorý tvrdí, že vám naozaj nie je čo vytknúť. Budem šíriť vaše dobré meno medzi priateľmi a určite k vám ešte zavítam. Želám nádherný rok 2017 a čoraz viac spokojných klientov.